سلام خدمت همراهان گرامی و علاقمندان فهم قرآن✋🏻
تابستان ۱۴۰۰ اولین دوره جشنواره کشوری 《ما و فهم قرآن》 برگزار شد که به لطف خدا آیینه‌ای از اجرای فهم قرآن در سراسر کشور بود.
و حالا با پشت سر گذاشتن سال تحصیلیِ دیگری، معلمین فهم قرآنی انبوهی از دستاوردها و تجربیات جدید را رقم زده‌اند…
و امسال نیز 《دومین جشنواره کشوری ما و فهم قرآن》 برپا میشود تا بستری برای نمایش تلاش‌های تک‌تک معلمان دغدغه‌مند قرآنی باشد تا بیشتر از هم یاد بگیریم و جمعی هم‌افزا داشته باشیم. همه مشتاقیم که مشمول که این فرمایش رسول خدا صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌وسلّم شویم که: «حملة القرآن هم المعلمون کلام الله و المتلبسون بنورالله حاملان قرآن، همان آموزگاران سخن خدا و دربرگیرندگان نور خدایند.》


1.عکس و فیلم از اجرای فهم قرآن برای دانش آموزان
۲.تجربیات و خاطرات اجرای فهم قرآن
۳.خلاقیت در اجرای فهم قرآن
۴.فعالیتها یا طرح درس های متناسب با فهم قرآن
۵. کلیپ‌های تولیدی برای آموزش فهم قرآن به صورت مجازی

 


معرفی مدارس فهم قرآنی: مدارسی چند معلم آن در جشنواره شرکت کنند و مدیر محترم تجربه اجرایشان از فهم قرآن را بصورت فیلم یا مکتوب به جشنواره ارسال کند.

 

معلمان، مربیان و مدیران عزیز فهم قرآنی برای شرکت در دومین جشنواره کشوری ما و فهم قرآن، کافیست آثار منتخبی از اجرای فهم قرآن در کلاستان را تا تاریخ پایان مردادماه از طریق پیام‌رسان‌های به یا ایتا به شماره ۰۹۰۱۲۵۲۲۹۱۶ ارسال کنید .
لطفا در پیام خود مشخص کنید که قصد شرکت در کدام محورها را دارید.

(ویژه شرکت کنندگانی که آثار مورد قبول ارسال کنند)

اختصاص یک صفحه اختصاصی به نام معلم گرامی در سایت فهم قرآن با نمایش عمومی و قرار دادن محتوای فهم قرآنی ایشان در صفحه اختصاصی ‌شان و امکان تکمیل محتوا در طول سال

معلمینی که جزء برگزیدگان اولین جشنواره کشوری ما و فهم قرآن بودند، صفحه اختصاصی شان تکمیل خواهد شد.

ساخت یک صفحه اختصاصی به نام مدرسه در سایت فهم قرآن با نمایش عمومی و قرار دادن محتوای فهم قرآنی معلمان ایشان در صفحه اختصاصی ‌شان

علاوه بر جایزه عمومی  نیز به منتخب محورها تقدیم میشود.
امسال بخش جذابی به جشنواره اضافه شده است و آن مشارکت آرای مخاطبان است که تعیین کننده اثر برتر میشود تا جایزه ویژه امسال از آن او شود.

 

اعلام برگزیدگان جشنواره و رونمایی از صفحات اختصاصی مدارس و معلمان، ان شاءالله در مهرماه و هم زمان با روزهای ابتدایی سال تحصیلی خواهد بود.